+

Yönetimden Mesaj

Değerli İYTE’liler,
Kıymetli Mezunlarımız,

8. Olağan Genel Kurulumuz sonucunda 2020-2023 dönemi yönetim ve denetleme kurullarımız faaliyete başlamıştır. Tek amacın İYTE’lilik ruh ve olgusunu yaşatmak ve birlikteliğini en üst düzeyde tutmak olduğu bu güzel süreçte bayrağı başarılı bir yönetimden almanın hem mutluluğunu hem de çıtayı daha da yukarı çıkaracak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Yeni bir dönem, yeni hedefler… Derneklerin veya tüm kurumların geçirdikleri süreçlere baktığımızda her evrenin alışılageldik bir ismi vardır. Kuruluş, tanıtım vb. Bu dönemi bizler “Kurumsallaşma ve Dijitalleşme” dönemi olarak isimlendiriyoruz. Derneğin kendi iç işleyiş mekanizmalarının faal hale gelmesi, dış ilişkilerde özellikle benzer kurum ve kuruluşlar ve ayrıca da iş dünyası ile yapılması düşünülen iş birlikleri bu dönemin en yoğun mesailerinden olacaktır.

Ayrıca “Kariyer” başlığı ile hem mezunlarımızın profesyonel iş hayatındaki başarı ve çalışmalarından haberdar olmak, akademide görev alan hocalarımıza ulaşmak, İYTE’lilerin iş dünyasındaki ticari faaliyetlerini duyurmak, mezun adayları ve yeni mezunlarımız başta olmak üzere tüm İYTE’lilerin istihdamı konusunda yanlarında olmak adına 2017-2020 döneminde başlayan çalışmalar aralıksız olarak devam edecektir.

Burs Fonu projesinin devamlılığı sağlanacak, tarihe bir not düşmek için İYTEMED Öğrenci Yurdu projesinin hayata geçirilmesi adına tüm gücümüzle çalışacağız.

2020-2023 İYTEMED Eylem Planı’nda yer alan hedeflerin gerçekleştirilmesi, var olan çalışmaların sürdürülebilmesi ve yeni fikirlerin hayata geçirilmesi için tüm İYTE’lilerin desteğini, katkısını ve en mühimi varlığını bekliyor olacağız. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İYTE ailesine sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Sevgi ve Dostlukla Kalın

Gürhan Özsamancı, Fizik’08

2020-2023 Yönetim Kurulu a.
İYTEMED Başkanı