İYTEMED +

İYTE'li Girişimler

 • Aracı

  Aracı, s​tartupların ürünlerinin potansiyel müşterilerine satılması ve pazarlanmasına aracılık eden üniversite öğrencilerinin komisyon kazandığı platformdur.​ Aracı,​ ​öğrencilerin kendilerini geliştirerek para kazanmasını aynı zamanda startup ve kobilerinde potansiyel müşterilerine ulaşmasını sağlar.

  DEVAMI
 • Gassy Balloon : Endless Runner

  Bu oyun, eğlenmek ve meydan okumak isteyen oyuncular içindir. Bu amaçla, bu oyunun benzersiz bir oyun mekaniği vardır. Kaçak bir balonun şehrin dışına çıkmasına yardım edin. Oyun, reflekslerinizi ve zihninizi test edecektir.

  DEVAMI
 • Koful

  Koful, Sitoplazma tarafından geliştirilen olan geniş bir bulut yapısının depolama ayağıdır. 14 Ağustos 2017 tarihinde beta kodlu deneme sürümü tanıtılan Koful dünyanın en gelişmiş bulut depolama servisidir. Koful mevcut depolama servislerine kıyasla daha kullanışlı, daha güvenli ve buna rağmen daha ucuzdur.

  DEVAMI
 • ekapıcı.com

  Online kapıcılık sistemidir. Bir çok hizmet ve ürünü barındırır. Türkiye’de ilktir. 2011 Ekim ayında o zamanlar üniversite öğrencisi olan Atilla Altay tarafından hayata geçirilmiştir.

  DEVAMI